Kolay Bilgiler

Online Faydali Makaleler!

Merhaba Ziyaretçi! Giriş veya kayıt yaparak makale gönderebilirsin!

Veronica Mars

Ekleyen: Mehmet Yeniköy RSS kaynağına abone ol | 18 Şubat 2019 | Gösterim:
loading
 
  Veronica Mars, Rob Thomas tarafından yaratılan Amerikan televizyon dizisidir. Program, 22 Eylül 2004 tarihinde UPN'de yayınlanmaya başlandı ve 22 Mayıs 2007 tarihinde sona erdi.

Dizi, Neptün'ün kurgusal bir kasabasınde geçti ve Kristen Bell, diziye adını veren karakteri canlandırdı. Thomas, esasen Veronica Mars'ı genç yetişkin romanı olarak yazdı ve protagonisti, erkek olarak tasarladı.

Bölümler farklı bir yapıya sahiptir: Veronica, bir sezonluk uzun gizemleri çözmeye çalışırken haftanın farklı bir olayını da çözer.

İlk iki sezonda uzun süreli gizemler mevcuttur, örneğin dizinin ilk bölümündeki sır, ilk sezonun finalinde çözüldü. Üçüncü sezon farklı bir biçim aldı, daha çok küçük sırlar etrafında geçti. İlk sezonun eleştirel başarı elde etmiş olan ilk 22 bölümü, Birleşik Devletler'de bölüm başına ortalama 2.5 milyon izleyiciye ulaştı.

Yazar: Mehmet Yeniköy

Facebookta Paylaş Tweet It Stumbleupon this post This post is delicious !

Makale Kaynağı:
https://www.kolaybilgiler.com/tarih-makaleleri/veronica-mars.html
Print Article Yazdır  Makaleyi PDF olarak indir PDF Olarak İndir  Makaleyi Gönder Gönder  Sitene Ekle Sitene Ekle  Geribildirim Yazara Geribildirim  Makaleyi Raporla Raporla | Bookmark and Share

İlgili Tarih Makaleleri Abone ol: RSS