İnternetten Nasıl Video İndirilir?

0 55

İnternetten Kolay Video İndirme

Bu yazımızda size faydalı olacağını düşündüğümüz bir konu hakkında yardımcı olmak istedik. Youtube’da çok beğendiğiniz videoyu ve beğenerek dinlediğiniz şarkıyı telefonunuza veya bilgisayarınıza video olarak indirmek mi istiyorsunuz. Artık zor değil ve bunu yapmanın farklı yolları var. İnternetten nasıl video indirilir diye düşünürken indireceğiniz programlar sayesinde ya da direk uygulama üzerinden link kopyalayarak çok kolay şekilde indirme seçenekleri mevcut. Programlarla indirmek hem daha sağlıklı hem de her an elinizin altında istediğiniz zaman kullanabilme kolaylığı sağlıyor. Bu kolaylıktan faydalanmak isterseniz yazımızı takip etmeye devam edin ve birlikte nasıl yapılır öğrenelim.

Çok sevdiğiniz klipi, komik bulduğunuz videoyu artık cep telefonunuzda internet kullanımı olmadan izleyebileceksiniz. Tek yapmanız gereken aşağıda ki programlardan dilediğinizi yüklemeniz yeterli.

1-FREE YOUTUBE DOWNLOAD:

Bu program sayesinde dilediğiniz videoyu çoklu şekilde, kalitesini belirleyerek ve dilediğiniz formatta indirmek mümkün. Program yalnızca youtube videolarını indirmemize yardımcı oluyor bu videoları toplu şekilde indirme olanağı da tanıyor.

2-ALL VİDEO DOWNLOADER:

Kolay kullanımlı ve sizi yormayacak şekilde çoklu video ve değişik formatlarda indirim sağlayabilirsiniz. Programı indirdiğinizde sizde fark edecek siniz kullanımı çok kolay ve indirmek istediğiniz videoyu programa yazıp da indirebilirsiniz.

3-4K VİDEO DOWNLOADER:

Youtube ve farklı birçok siteden video indirme olanağı sağlayan bu program ayrıca 360 derece ve 4K çözünürlükte video indirme özelliğiyle hizmet veriyor. Fakat bu hizmetleri ücretsiz olarak kullanmak isterseniz sadece 24 video indirme hakkınız var.

4-ANY VİDEO CONVERTER FREE:

Yukardakiler gibi bu programda Youtube dahil çok fazla siteden video indirme olanağı sunuyor. Program videonuzda birçok değişiklikler yapmanızı sağlıyor, dilediğiniz gibi kesip İstediğiniz gibi kısaltabilir seçtiğiniz formata dönüştürebilirsiniz. Fakat maalesef program ücretli ve ücretsiz şekilde versiyonlu. Bu yüzden saydığımız özelliklerin birçoğu ücretli versiyonunda kullanabiliyorsunuz.

5-WİNX YOUTUBE DOWNLOADER:

Bu programda da Youtube da dahil çok fazla siteden 8K çözünürlükte indirme olanağı sağlıyor. Program sayesin de indirdiğiniz videoları 3gp ve flv formatlarına dönüştürme şansınız var. Bu programın sizin için en olumlu ve mükemmel yanı ücretsiz hizmet vermesi.

Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur ve dilediğiniz programı indirip  istediğiniz videoları rahatlıkla bilgisayar veya telefonunuza indirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.