Kolay Bilgiler

Online Faydali Makaleler!

Merhaba Ziyaretçi! Giriş veya kayıt yaparak makale gönderebilirsin!

Ken Kennedy

Ekleyen: Ersun Pamir RSS kaynağına abone ol | 08 Kasım 2018 | Gösterim:
loading
 
  Mr. Kennedy 6 Mart 1976'da Minnesota'da Doğdu Green Bay Wisconsin diye Anons Edilmesinin Sebebi Orada Güreş eğitimi görmüş olmasıdır. Kennedy WWE'de Kennedy WWE'ye gelmeden önce Velocity ve Heat gibi programlarda jobberlık yapmıştır ilk olarak ismi Ken Anderson idi.

Funaki'ye Green Bay Plunge yaptığı maçta debutunu yaptı.

Burda ismi Ken Kennedy olarak söylendi çünkü Vince McMahon onun hareketlerini beğenip Kennedy ismini takmıştır.

Kennedy SmackDown'da sürekli hileyle main-eventerları yenmeye başladı özellikle mikrofon performansıyla öne çıkan Kennedy hızla yükseldi. Booker T,Rey Mysterio gibi ana kemer almış isimleri yendi. Eddie Guerrero ile yaptığı maçta sandalye kullanmasada DQ ile maçı kaybetti. Eddie son maçını Kennedy'le birlikte yaptı.

Kennedy kolundan sakatlanınca 6 ay gibi uzun bir süre ringlerden uzak kaldı. sakatlıktan dönünce CM Punk'la OVWu2019 de maç yaptı. Sonra Great American Bash 2006'da Batista'yla maç yaptı ve DQ ile yendi. Böylece 3 ana kemer Almış ismi yenmiş oldu. Sonrasında 1 Eylül Smack Down'da Kennedy 3'lü maçta Bobby Lashley ve Finlay'i yenerek WWE'deki ilk kemerini aldı fakat sevinci çok uzun sürmedi.13 Ekimde Chris Benoit onu yenerek US kemerini geri aldı. Undertaker maça karıştığı için Kennedy onla Uğraştı.

Yazar: Ersun Pamir

Facebookta Paylaş Tweet It Stumbleupon this post This post is delicious !

Makale Kaynağı:
https://www.kolaybilgiler.com/egitim-makaleleri/ken-kennedy.html
Print Article Yazdır  Makaleyi PDF olarak indir PDF Olarak İndir  Makaleyi Gönder Gönder  Sitene Ekle Sitene Ekle  Geribildirim Yazara Geribildirim  Makaleyi Raporla Raporla | Bookmark and Share

İlgili Eğitim Makaleleri Abone ol: RSS