Kolay Bilgiler

Online Faydali Makaleler!

Merhaba Ziyaretçi! Giriş veya kayıt yaparak makale gönderebilirsin!

Josef Fritzl

Ekleyen: Ersun Pamir RSS kaynağına abone ol | 02 Aralık 2018 | Gösterim:
loading
 
  Elisabeth Fritzl (42) polise başvurarak babası Josef Fritzl tarafından cinsel yönden kötü muameleye maruz kaldığını belirtti. 1977'den bu yana babası tarafından cinsel saldırıya maruz kaldığını, 1984'ten bu yana ise hapsedildiğini söyledi.

Avusturya polisi tarafından yapılan açıklamada Elisabeth ve üç çocuğunun ses yalıtımı yapılmış, üç odalı, banyosu olan ve dört yataklı küçük bir bodruma hapsedildiği açıklandı.

Elizabeth Fritzl bodrumda yedi çocuk doğurdu, bu çocuklardan biri öldü. Çocuklardan 2008 yılında 5, 18 ve 19 yaşında olanlar anneleriyle beraber tüm yaşamlarını sözü edilen bodrumda geçirmişler, gerçek hayatla olayın gün yüzüne çıktığı 2008 yılının Nisan ayında tanışmışlardır. Diğer üçü Josef ve karısı Rosemarie ile birlikte üst katta yaşamışlardır.

Josef Fritzl 1935 yılına Amstetten'da doğdu. 1956 yılında Rosemarie ile evlendi ve yedi çocuk sahibi oldu. Emekli bir elektrik mühendisi olan Josef şehirde ve çevre bölgelerde çeşitli mülklere sahiptir. 1960'li yıllarda tecavüz suçundan bir buçuk yıl boyunca hapis cezası çektiği, ancak bu durumun, Avusturya yasaları gereğince, olayın gerçekleşme tarihinin üzerinden on beş sene geçmesinden sonra kayıtlardan silindiği belirlenmiştir.

Yazar: Ersun Pamir

Facebookta Paylaş Tweet It Stumbleupon this post This post is delicious !

Makale Kaynağı:
https://www.kolaybilgiler.com/cevre-makaleleri/josef-fritzl.html
Print Article Yazdır  Makaleyi PDF olarak indir PDF Olarak İndir  Makaleyi Gönder Gönder  Sitene Ekle Sitene Ekle  Geribildirim Yazara Geribildirim  Makaleyi Raporla Raporla | Bookmark and Share

İlgili Çevre Makaleleri Abone ol: RSS