Ameliyatsız Genç Kalma Formülleri

0 17

 Ameliyatsız genç kalma formülleri birçok kadın tarafından merak edilmekte olan bir konudur. Genç ve güzel kalmak için hiçbir operasyona ihtiyacınız yok. Genç ve güzel kalmak için öncelikle hayatınızı düzene sokarak yediklerinize ve içtiklerinize dikkat ederek başlamanız gerekiyor. Sonrasında spor ile buna yön verebilirsiniz. Spor, ameliyatsız genç kalma formülleri dendiği zaman akla ilk gelen şeylerden birisi olmasının yanı sıra formda kalmak için de muhteşem bir yöntemdir. Yüzünüz için çeşitli egzersizler yaparak ne kadar etkili olacağını fark edeceksinizdir. Son dönemde olan araştırmalara göre yüz yogası, yüzün botokslu bir görünüme kavuşmasını sağlayan bir yöntem. Başka bir araştırmaya göre 45-65 yaş arasındaki bireyleri 5 ay boyunca gözetim altında tutarak çeşitli egzersizler yaptırmışlardır. Bu egzersizler sonucunda yüzlerinde inanılmaz bir değişim meydana gelmiş ve gayet olumlu sonuçlar alınmıştır.

Ameliyatsız Gençleşmek Mümkün mü?


Ameliyatsız gençleşmek
için doğal yöntemler kullanmak iyi bir çözüm olacaktır. Sizler de evinizde doğal maskeler yaparak yüzünüze uygulayıp, düzenli bir kullanım sonrası farkı göreceksinizdir. Ve bu fark sonrasında iyi ki bir müdahale yaptırmamışım diyeceksiniz. Yüze bir operasyon yaptırdığınız takdire, bu sürekli bir sonuç elde etmenizi sağlamayacaktır. Fakat rutin haline getirilmiş bir cilt bakımı sayesinde sürekli genç kalan bir görünüm elde etmek mümkün.

Yüz Gençleştirici Maskeler

Yüz gençleştirici maske tarifleri sayesinde Yorulmuş cildinizi toplamak ve geri enerjisini vermek amacıyla doğal yöntemlerle çok güzel maskeler yapabilirsiniz. Bu maskeler;

 • Maya kullanarak sarkmaları engelleyebilirsiniz.
  Bu maske yüzünüzde oluşan sarkmalar içindir.
  Malzemeler: 2 çorba kaşığı süt ve 1 paket yaş maya.
 • Cildinizi aydınlatmalısınız.
  Cildinize farklı bir parlaklık vererek cildinizi aydınlatmak için bu maskeyi kullanmalısınız.
  Malzemeler: 1 çay kaşığı gül suyu ve 1 tane muz
 • Yüzünüzde çizgileri yok edin.
  Yüzünüzde oluşmuş çizgilere son vermek amacıyla kullanılır.
  Malzemeler: 1 E vitamini ve 1 çay kaşığı bitkisel olan gliserin.
 • Cildinizi besleyin.
  Bu ürünler ile cildinize protein vereceksiniz.
  Malzemeler: 1 yemek kaşığı çiçek balı, 3 yemek kaşığı yoğurt
 • Zeytinyağı ile güneşten korunun.
  Malzemeler: Eşit miktarda olacak şekilde zeytinyağı ve limon suyu.

Sizlerde bu yöntemler ile ne kadar büyük bir değişim elde ettiğinizi göreceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.